- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Puzdrá pre domácé telefóny
- OMIETKOVÉ PUZDRO CDN-P2-L-NT ACO
OMIETKOVÉ PUZDRO CDN-P2-L-NT ACO
- Kompletné špecifikácie
OMIETKOVÉ PUZDRO CDN-P2-L-NT ACOSkladom103,82 EUR84,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: CDNP7ACC ; Počet modulov: 1 x domáci telefón + 2 x malé prídavné moduly alebo 1 x stredný prídavný modul ; Materiál prevedenia: Kyselinovzdorná oceľ ;
| Kompatibilita: | CDNP7ACC |
| Počet modulov: | 1 x domáci telefón + 2 x malé prídavné moduly alebo 1 x stredný prídavný modul |
| Materiál prevedenia: | Kyselinovzdorná oceľ |
| Zostava: | Povrchová |
| Hmotnosť: | 1.350 kg |
| Vnútorné rozmery: | 330 x 89 x 50 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 335 x 93 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





