- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Kryty pre domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Nástenné inštalačné krabice
- OMIETKOVÉ PUZDRO VTM27R3 DAHUA
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM27R3 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OMIETKOVÉ PUZDRO VTM27R3 DAHUANie je skladom152,41 EUR123,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Omietkové puzdro s dažďovým štítkom je určené pre rad zariadenia DAHUA VTO4202FB-x; Počet pripevňovaných modulov: 3 ; Materiál prevedenia: Hliník ;
| Počet pripevňovaných modulov: | 3 |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | VTO4202FB-x |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Vnútorné rozmery: | 120 x 321 x 49 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 141 x 341 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




