- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Káble, vodiče
- Optické káble
- OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM/2000
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM/2000
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÉ VLÁKNO ULT-FC.E-2SM/2000Skladom485,02 EUR394,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
ULT-FC.E-2SM/2000 je univerzálnym optickým káblom pre interiérové a exteriérové použitie; Druh vlákna: Jednovidové, G.657A2 ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dĺžka: Predaj po cievkach 2000 m ;
| Druh vlákna: | Jednovidové, G.657A2, 9/125 µm, CORNING |
| Počet vlákien: | 2 ks. |
| Dĺžka: | Predaj po cievkach 2000 m |
| Priemer kábla: | 3 mm |
| Hmotnosť kábla: | 8.5 kg / 1000 m |
| Vložený útlum vlákna: | < 0.36 dB/km pre 1310 nm < 0.22 dB/km pre 1550 nm |
| Priemer bufferu: | 250 µm |
| Odolnosť proti pretlačeniu: | 500 N / 100 mm |
| Minimálny polomer ohýbania: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Použitie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Inštalačná teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Splňovanie normy: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





