- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Optické spojky a rozvádzače
- OPTICKÝ ROZVÁDZAČ PPO10-4
OPTICKÝ ROZVÁDZAČ PPO10-4
- Kompletné špecifikácie
OPTICKÝ ROZVÁDZAČ PPO10-4Skladom8,09 EUR6,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ puzdra: 1 U Rack 10" ; Počet zásuviek: 4 ks. SC simplex / 4 ks. LC duplex ; Rozmery adaptérových otvorov: 13 x 13.5 mm ; Počet podnosov: 1 ks. ; Kapacita podnosov: 8 ks. ;
| Typ puzdra: | 1 U Rack 10" |
| Predný panel: | ![]() |
| Počet zásuviek: | 4 ks. SC simplex / 4 ks. LC duplex |
| Rozmery adaptérových otvorov: | 13 x 13.5 mm |
| Počet podnosov: | 1 ks. |
| Kapacita podnosov: | 8 ks. |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.394 kg |
| Rozmery: | 254 x 165 x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





