- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Kamery pomaly otočné (PTZ)
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2CD1A43G0-IZU(2.8-12MM)PL - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm Hikvision
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2CD1A43G0-IZU(2.8-12MM)PL - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA DS-2CD1A43G0-IZU(2.8-12MM)PL - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm HikvisionSkladom333,05 EUR270,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 97 ° ... 30 ° ; Optický zoom: x 4 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 4 |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Horizontálny rozsah otáčania: | -100 ° ... 100 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -20 ° ... 45 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | ![]() |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | PTZ, Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 197 x 105 x 225 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311328708 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






