- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- IMOU
- Kamery
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA IPC-K9EP-3T0WE Wi-Fi Cell PT - 3 Mpx 3.6 mm IMOU
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA IPC-K9EP-3T0WE Wi-Fi Cell PT - 3 Mpx 3.6 mm IMOU
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA IPC-K9EP-3T0WE Wi-Fi Cell PT - 3 Mpx 3.6 mm IMOUSkladom126,07 EUR102,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera z radu IMOU; Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Uhol záberu: 88 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 20 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 330 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: 0 ° ... 90 ° ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Poplachová siréna ; Rozhranie: Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n ; Napájanie: Batéria : 15000 mAh, 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 88 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 20 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 330 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 3 Mpx |
| Rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| WEB Server: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 3.5 W |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 136 x 110 x 182 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | DAHUA / IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





