- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA XB-ARMOR-500 Tuya Smart Wi-Fi - 5 Mpx 3.6 mm Xblitz
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA XB-ARMOR-500 Tuya Smart Wi-Fi - 5 Mpx 3.6 mm Xblitz
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA XB-ARMOR-500 Tuya Smart Wi-Fi - 5 Mpx 3.6 mm XblitzSkladom66,47 EUR54,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Rozlíšenie: 2880 x 1620 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 77 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 25 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 25 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 0 ° ... 355 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: 0 ° ... 90 ° ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 30 °/s (vertikála), 30 °/s (horizontála) ; Slot pamäťovej karty: Podpora microSD - max. 128 GB kariet ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 77 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | 6 x |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 25 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 25 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 30 °/s (vertikála) , 30 °/s (horizontála) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora microSD - max. 128 GB kariet |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | Inteligentné rozoznanie ľudskej postavy a sledovanie pohybu osoby |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Mini Speed Dome, Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 175 x 110 x 160 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






