- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- TAGy
- PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-707/N
PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-707/N
- Kompletné špecifikácie
PÁSKA NA RUKU SO ZNAČKOU RFID ATLO-707/NSkladom3,76 EUR3,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: MIFARE S50 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamäti: 1 kB ; Farba: Modrý ;
| Štandard: | MIFARE S50 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Farba: | Modrý |
| Rozsah regulácie pásky: | Ø 40 mm ... 65 mm |
| Hmotnosť: | 0.018 kg |
| Rozmery: | 245 x 35 x 5 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






