- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Mini poplachy
- PIR DETEKTOR S AUDIOSIGNÁLOM OR-MA-701
PIR DETEKTOR S AUDIOSIGNÁLOM OR-MA-701
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR S AUDIOSIGNÁLOM OR-MA-701Skladom19,66 EUR15,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie informuje zvukovým signálom (gong alebo siréna) o detekovaní pohybu vo vnútri zóny detekcie.; Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 4 ... 5 m ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 4 ... 5 m |
| Poplachová signalizácia: | vyberané prepínačom : |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 72 x 82 x 122 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





