- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- PIR DETEKTOR SLIM-PIR-LUNA SATEL
PIR DETEKTOR SLIM-PIR-LUNA SATEL
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR SLIM-PIR-LUNA SATELSkladom31,34 EUR25,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 20 x 24 m, 90 ° ; Vybrané vlastnosti: Funkcia osvetlenia realizovaná pomocou LED diód ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 20 x 24 m, 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | Možnosť nastavenia 1 z 16 úrovní citlivosti |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 24 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Napájanie: | 12 V DC / 97 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 62 x 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






