- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- PIR DETEKTOR TOPAZ-PET SATEL
PIR DETEKTOR TOPAZ-PET SATEL
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR TOPAZ-PET SATELSkladom12,32 EUR10,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 22 x 16 m ; Odolnosť proti zvieratám: < 20 kg ; Vybrané vlastnosti: Podpora konfigurácie 2EOL/NC, NC ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 22 x 16 m |
| Regulácia citlivosti: | 2 - kroky |
| Odolnosť proti zvieratám: | < 20 kg |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 16 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 8 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora konfigurácie 2EOL/NC, NC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 52 x 81 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






