- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ KRABICA LE-031301 LEGRAND
PODOMIETKOVÁ KRABICA LE-031301 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ KRABICA LE-031301 LEGRANDSkladom0,73 EUR0,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Univerzálna jednoduchá krabica prispôsobená na spájanie do viacčlenných súborov; Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: Podomietková ; Farba: Čierny ; Vnútorné rozmery: 67 x 62 x 40 mm ; Priemer montážného otvoru: Ø 80 mm ;
| Použitie: | Produktový rad Arteor, Galea Life, Mosaic, Vela, Valena, Niloé, Kaptika |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Vnútorné rozmery: | 67 x 62 x 40 mm |
| Rozmery: | 75 x 75 x 42 mm |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 80 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





