- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Pohony vrát
- POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-DELTA-3/KIT - START KIT
POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-DELTA-3/KIT - START KIT
- Kompletné špecifikácie
POHON POSUVNÝCH VRÁT FAAC-DELTA-3/KIT - START KITSkladom1 019,80 EUR829,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ disku: Mechanical ; Točivý moment: 24 Nm (max) ; Maximálna hmotnosť vrát: 900 kg ; Maximálna dĺžka vrát: 15 m ; Lineárna rýchlosť: 12 m/min (max) ; Dosah bezdrôtového prenosu: ≥ 50 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: Self-locking operator ;
| Typ disku: | Mechanical, Pre posuvné vráta - Start Kit |
| Točivý moment: | 24 Nm (max) |
| Maximum expressed force: | 650 N |
| Typ motora: | Asynchronous single-phase motor, 230 V AC |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 900 kg |
| Maximálna dĺžka vrát: | 15 m |
| Lineárna rýchlosť: | 12 m/min (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≥ 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 868.35 MHz |
| Vybrané vlastnosti: | Self-locking operator |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Svetlo šedý + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| Rozmery: | 295 x 181 x 320 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





