- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Výkonné prvky
- POHON VENTILA ATLO-V1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
POHON VENTILA ATLO-V1-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
POHON VENTILA ATLO-V1-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom17,80 EUR14,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: 12 V ; Veľkosť ventila: 1/4 ", 3/8 ", 1/2 ", 3/4 " ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie ;
| Použitie: | ovládanie guľovým ventilom |
| Napájanie: | 12 V / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Veľkosť ventila: | 1/4 ", 3/8 ", 1/2 ", 3/4 " |
| Čas otvorenia/zatvorenia: | 5 ... 10 s |
| Točivý moment: | 2.9 ... 5.9 Nm |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, Vodotesné |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




