- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- POPLAŠNÉ TLAČIDLO PADP3
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PADP3
- Kompletné špecifikácie
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PADP3Skladom32,99 EUR26,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 125 V AC ; Prúd: 3 A ; Výstup: NO/NC ;
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 125 V AC |
| Prúd: | 3 A |
| Výstup: | NO/NC |
| Ochrana proti sabotáži: | 24 V DC / 1 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Bezpečnostná trieda: | EN50131-1:2006+A1:2009 Grade 3 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Kryt: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Šedý + Čierny |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 75 x 62 x 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





