- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA POWERPLAY ULTRA PBGC25UD 25200 mAh 140 W Green Cell
POWERBANKA POWERPLAY ULTRA PBGC25UD 25200 mAh 140 W Green Cell
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA POWERPLAY ULTRA PBGC25UD 25200 mAh 140 W Green CellSkladom110,23 EUR89,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Greencell PowerPlay Ultra 25200 mAh 140 W je výkonná powerbanka s portami USB-C a USB-A (Power Delivery, Quick Charge), ľahko čitateľným LCD displejom, schopnosťou nabíjať zariadenia a seba súčasne a kompatibilitou s leteckou legislatívou - ideálna na rýchle a bezpečné napájanie notebookov, smartfónov a ďalších zariadení na cestách alebo v kancelárii.; Kapacita akumulátora: 25200 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 140 W ; Počet vstupov: 2 ks. ; Počet výstupov: 3 ks. ; Výstupy napájania: USB-C1/USB-C2 USB-A ; Prevádzka: Power Delivery, Quick Charge, Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Huawei SuperCharge Protocol ;
| Kapacita akumulátora: | 25200 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 140 W |
| Počet vstupov: | 2 ks. |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Vstup napájania: | |
| Výstupy napájania: | |
| Prevádzka: | Power Delivery, Quick Charge, Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Huawei SuperCharge Protocol |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 640 g |
| Rozmery: | 155 mm x 52 mm x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




