- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Ističe
- PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-411709 TROJFÁZOVÝ, TYP AC 30 mA 63 A LEGRAND
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-411709 TROJFÁZOVÝ, TYP AC 30 mA 63 A LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-411709 TROJFÁZOVÝ, TYP AC 30 mA 63 A LEGRANDSkladom71,38 EUR58,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Trojfázový, Typ AC ; Menovitý rozdielový prúd: 30 mA ; Menovitý prúd: 63 A ; Počet pólov: 4 ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 10000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Trojfázový, Typ AC |
| Menovitý rozdielový prúd: | 30 mA |
| Menovitý prúd: | 63 A |
| Počet pólov: | 4 |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 10000 A |
| Menovité napätie: | 400 V AC / 50 Hz |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.332 kg |
| Rozmery: | 71 x 83 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




