- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/25A/B
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/25A/B
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/25A/BSkladom14,52 EUR11,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 11 ... 12.7 V ; Maximálne zaťaženie: 25 A ; Výstupný výkon: 300 W ; Počet vetrákov: 1 ks. ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 / 115 V AC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 11 ... 12.7 V |
| Maximálne zaťaženie: | 25 A |
| Výstupný výkon: | 300 W |
| Počet vetrákov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Ochrany: | Proti prepätiu, Preťažené |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 60 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.710 kg |
| Rozmery: | 200 x 110 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




