- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Furniture power supplies, flat
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/4.17A-GTPCS
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/4.17A-GTPCS
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 24V/4.17A-GTPCSSkladom24,65 EUR20,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 4.17 A ; Výstupný výkon: 100 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 180 ... 264 V AC |
| Rozsah frekvencie: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Maximálne zaťaženie: | 4.17 A |
| Výstupný výkon: | 100 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Typ puzdra: | Plast |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 45 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Kryt prispôsobený/uzpůsoben na montáž na steny/zdi |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 320 x 30 x 18.2 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




