- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR ADLS-80-24 ADLER Power
PREPÍNACÍ ADAPTÉR ADLS-80-24 ADLER Power
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR ADLS-80-24 ADLER PowerSkladom8,14 EUR6,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 230 V AC ; Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 21.6 ... 26.4 V ; Maximálne zaťaženie: 3.33 A ; Výstupný výkon: 80 W ; Počet výstupov: 1 ks. ; Ochrany: Protiskratový Preťažené Nadnapäťové Prehriatie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 21.6 ... 26.4 V |
| Maximálne zaťaženie: | 3.33 A |
| Výstupný výkon: | 80 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.166 kg |
| Rozmery: | 160 x 41 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ADLER Power |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





