- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V100W-1AZ
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V100W-1AZ
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR DRC-24V100W-1AZSkladom55,15 EUR44,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 24 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 20.0 ... 24.48 V ; Maximálne zaťaženie: 3.8 A ; Výstupný výkon: 91.2 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 90 ... 264 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 20.0 ... 24.48 V |
| Maximálne zaťaženie: | 3.8 A |
| Výstupný výkon: | 91.2 W |
| Počet výstupov: | 2 ks. |
| Účinnosť: | > 87 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -25 °C ... 71 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.345 kg |
| Rozmery: | 90 x 91 x 56 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





