- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- Moduly napájania
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR LRS-50-12 MEAN WELL
PREPÍNACÍ ADAPTÉR LRS-50-12 MEAN WELL
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR LRS-50-12 MEAN WELLSkladom18,34 EUR14,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 10.2 ... 13.8 V ; Maximálne zaťaženie: 4.2 A ; Výstupný výkon: 50.4 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 85 ... 264 V AC |
| Pracovná frekvencia: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 10.2 ... 13.8 V |
| Maximálne zaťaženie: | 4.2 A |
| Výstupný výkon: | 50.4 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 99 x 82 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | MEAN WELL |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




