- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 12 V
- So zástrčkou, interiérové
- PREPÍNACÍ ADAPTÉR POSC-12030A-J35L POS
PREPÍNACÍ ADAPTÉR POSC-12030A-J35L POS
- Kompletné špecifikácie
PREPÍNACÍ ADAPTÉR POSC-12030A-J35L POSSkladom3,76 EUR3,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 12.0 V DC ; Výstupný prúd: 0.3 A ; Výstupný výkon: 3.6 W ;
| Identifikátor modelu: | POSC-12030A-J35L |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 12.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 0.3 A |
| Výstupný výkon: | 3.6 W |
| Priemerná účinnosť počas práce: | 75.59 % |
| Spotreba energie v stave bez záťaže: | 0.075 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Dĺžka káblu: | 1.45 m |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 56 x 28 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | POS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





