- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie bloky
- Napájacie distribútory s univerzálnymi krytmi
- PREPOJKA NAPÁJANIA S FILTROM LZ-1/FDC
PREPOJKA NAPÁJANIA S FILTROM LZ-1/FDC
- Kompletné špecifikácie
PREPOJKA NAPÁJANIA S FILTROM LZ-1/FDCSkladom7,44 EUR6,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
LZ-1/FDC je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania; Je navyše vybavené filtrom, eliminujúcim rušenie spínacími adaptérmi; Počet výstupov napájania: 8 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 6 A ; Zabudovaný filter: Tlmič ;
| Počet vstupov napájania: | 2 |
| Počet výstupov napájania: | 8 |
| Maximálne napájacie napätie: | 0 ... 24 V DC (obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 6 A |
| Druh ochrany: | ![]() |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : zásuvka 2.1/5.5 mm / káblová svorka Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Zabudovaný filter: | Tlmič |
| Rozmery: | 116 x 90 x 36 mm |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






Tlmič