- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDC-2412/5
PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDC-2412/5
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK NAPÁJANIA DCDC-2412/5Skladom11,39 EUR9,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia ; Napájacie napätie: 24 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 5 A (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia |
| Napájacie napätie: | 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 5 A (max) |
| Výkon: | 60 W (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Vodotesné |
| Určenie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.045 kg |
| Rozmery: | 60 x 25 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





