- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3106-4ET-60-V2 4-PORTOVÝ SFP DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3106-4ET-60-V2 4-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3106-4ET-60-V2 4-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom98,44 EUR80,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink, 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x RJ45 10/100 Base-T + Hi-PoE / PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port LAN, 100 / 1000 Mbps - port SFP ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Zostava: | Pripojnica DIN (TS-35) |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 150 x 110 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





