- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3220-16GT-240-V2 16-PORTOVÝ SFP DAHUA
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3220-16GT-240-V2 16-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3220-16GT-240-V2 16-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom349,74 EUR284,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ( 2 Hi-PoE (802.3bt) + 14 PoE (802.3af/at) ), 2 x Uplink ( RJ45 ), 2 x Uplink ( port SFP ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 16 x Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x Porty Uplink, 1000 Mbps - 2 x Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 240 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Správa: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 240 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | ochrana pred atmosférickými výbojmi a rozdiely potenciálov medzi zariadeniami |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, System |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Rozmery: | 440 x 300 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






