- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ARCHER-MR200 2.4 GHz, 5 GHz 433 Mbps + 300 Mbps TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ARCHER-MR200 2.4 GHz, 5 GHz 433 Mbps + 300 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER ARCHER-MR200 2.4 GHz, 5 GHz 433 Mbps + 300 Mbps TP-LINKSkladom107,08 EUR87,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 3 x WiFi - zabudované, 2 x 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, IEEE 802.3/3u ; LTE;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz , 5 GHz |
| Typ antény: | 3 x WiFi - zabudované , 2 x 4G LTE |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/n/ac, IEEE 802.3/3u |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Typ modulácie: | DBPSK, DQPSK, CCK OFDM, 16-QAM, 64-QAM |
| Porty LAN: | |
| Citlivosť prijímača: | 5 GHz : |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 95 % (bez kondenzácie) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 202 x 163 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





