- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER RUTX14 Dual SIM Bluetooth BLE, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER RUTX14 Dual SIM Bluetooth BLE, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD 4G LTE +ROUTER RUTX14 Dual SIM Bluetooth BLE, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps TeltonikaSkladom553,53 EUR450,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: WiFi : 2.4 GHz, 5 GHz LTE / GSM : 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz, BLE 4.0 : 2.4 GHz GNSS ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 4 x Všesmerová anténa 4G LTE, 1 x Všesmerová anténa Bluetooth, 1 x Všesmerová anténa GNSS ; Štandardy: / 5 GHz Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n/ac, , LTE Cat. 6, 3G WCDMA, Bluetooth 4.0 BLE, GNSS : GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF ; Port USB: USB 2.0 ; Vybrané vlastnosti: , Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí, 1 digitálne vstupy/výstupy ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| LED indikátory: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | USB 2.0 |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS, Bluetooth |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 22 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.515 kg |
| Rozmery: | 132 x 95 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







