- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD RG-RAP62-WALL Wi-Fi 6 2.4 GHz 5 GHz 573 Mbps + 2401 Mbps REYEE
PRÍSTUPOVÝ BOD RG-RAP62-WALL Wi-Fi 6 2.4 GHz 5 GHz 573 Mbps + 2401 Mbps REYEE
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD RG-RAP62-WALL Wi-Fi 6 2.4 GHz 5 GHz 573 Mbps + 2401 Mbps REYEESkladom295,50 EUR240,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz 5 GHz ; Typ antény: 2x2 MU-MIMO, 2.4 GHz - 4.08 dBi / 5 GHz - 5.40 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax ; Dosah Wi-Fi: 55 m² ; Porty LAN: 5 x 10/100/1000 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ( 2.400 ... 2.4835 GHz ) 5 GHz ( 5.150 ... 5.850 GHz ) |
| Typ antény: | 2x2 MU-MIMO, 2.4 GHz - 4.08 dBi / 5 GHz - 5.40 dBi, Integrovaná - Všesmerová anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Prenosové rýchlosti: | 573 Mbps + 2401 Mbps |
| Dosah Wi-Fi: | 55 m² |
| Prednastavená adresa IP: | 10.44.77.254 |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA2-PSK/WPA3-SAE |
| Porty LAN: | 5 x 10/100/1000 Mbps |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Ruijie Reyee aplikácia zadarmo iOS (iPhone): Ruijie Reyee aplikácia zadarmo |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz (max) ≤ 30 dBm @ 5.0 GHz (max) |
| Napájanie PoE: | PoE (802.3af/at) |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at) |
| Spotreba energie: | max. 12 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 125 x 86 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | RUIJIE / REYEE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




