- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER RUTX10 Bluetooth BLE, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps Teltonika
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER RUTX10 Bluetooth BLE, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER RUTX10 Bluetooth BLE, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps TeltonikaSkladom268,62 EUR218,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: WiFi : 2.4 GHz, 5 GHz BLE 5.0 ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 1 x Všesmerová anténa Bluetooth ; Štandardy: 2.4 GHz Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, 5 GHz Wi-Fi : IEEE 802.11 a/n/ac, Bluetooth 5.0 ; Slot SIM karty; Port USB: USB 2.0 ; Vybrané vlastnosti: , Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), 1 digitálne vstupy/výstupy ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | WiFi : max. 867 Mbps |
| Porty LAN: | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz Wi-Fi ≤ 30 dBm @ 5 GHz Wi-Fi ≤ 10 dBm @ BLE 5.0 |
| LED indikátory: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Slot SIM karty: | ![]() |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | USB 2.0 |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS, Bluetooth |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.355 kg |
| Rozmery: | 115 x 95 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






