- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD UAP-AC-M Wi-Fi 5 UBIQUITI
PRÍSTUPOVÝ BOD UAP-AC-M Wi-Fi 5 UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD UAP-AC-M Wi-Fi 5 UBIQUITINie je skladom148,24 EUR120,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5875 MHz, 2412 MHz ... 2462 MHz ; Typ antény: 2Tx 2Rx MIMO, 2.4 GHz @ 3 dBi / 5.0 GHz @ 4 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n ; Prenosové rýchlosti: 867 Mbps @ 5 GHz, 300 Mbps @ 2.4 GHz ; Index of Protection: IPX4 ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 2Tx 2Rx MIMO, 2.4 GHz @ 3 dBi / 5.0 GHz @ 4 dBi, Integrovaná - 2 x Všesmerová anténa |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Ochrany: | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Operačný systém: | UniFi WiFi Enterprise System |
| Výkon vysielača: | |
| Napájanie PoE: | Passive PoE |
| Napájanie: | 24 V / 0.5 A - Adaptér napájania PoE - súčasťou balenia |
| Spotreba energie: | 8.5 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IPX4 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.12 kg (bez antén a montážnej súpravy) |
| Rozmery: | 205 x 44 x 34 mm (bez antén a montážnej súpravy) |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





Passive PoE