- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Montážne skrinky
- Na vnútorné použitie
- PUZDRO AWO-471 550 x 575 x 125 mm
PUZDRO AWO-471 550 x 575 x 125 mm
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO AWO-471 550 x 575 x 125 mmSkladom120,39 EUR97,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Puzdro určené pre bezpečné skladovanie DVR; Materiál prevedenia: Oceľ - práškovo lakovaná ; Ochrana proti sabotáži: TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Vonkajšie rozmery krytu: 550 x 575 x 125 mm ;
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti sabotáži: | TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Zamykanie na kľúč: | ![]() |
| Vonkajšie rozmery krytu: | 550 x 575 x 125 mm |
| Vhodné pre DVR: | o rozmeroch nie väčších než : 505 x 505 x 115 mm |
| Hmotnosť: | 7.92 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






