- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Rádiokomunikácia
- RÁDIOTELEFÓN UV-82 136 ... 174 MHz, 400 ... 520 MHz Baofeng
RÁDIOTELEFÓN UV-82 136 ... 174 MHz, 400 ... 520 MHz Baofeng
- Kompletné špecifikácie
RÁDIOTELEFÓN UV-82 136 ... 174 MHz, 400 ... 520 MHz BaofengSkladom38,00 EUR30,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 136 ... 174 MHz, 400 ... 520 MHz, 65.0 ... 108.0 MHz - rádio FM, iba príjem ; Počet pamäťových buniek: 128 ; Tón: 1750 Hz ; Výstupný výkon: max. 5 W ; Práca s posúvačom (pre striedače);
| Rozsah frekvencie: | 136 ... 174 MHz , 400 ... 520 MHz , 65.0 ... 108.0 MHz - rádio FM, iba príjem |
| Krok frekvencie: | 2.5 kHz, 5 kHz, 6.25 kHz, 10 kHz, 12.5 kHz, 20 kHz, 25 kHz, 50 kHz |
| Počet pamäťových buniek: | 128 |
| Tón: | 1750 Hz |
| Výstupný výkon: | max. 5 W |
| Anténny konektor: | SMA |
| Zabudovaný reproduktor: | 1 W |
| Práca s posúvačom (pre striedače): | ![]() |
| Selektívne vyvolanie: | ![]() |
| Zamykanie klávesnice: | ![]() |
| Typ modulácie: | F3E (FM) |
| Prevádzkové režimy: | Simplex / Half Duplex |
| Impedancia antény: | 50 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | Replaceable 7.4V / 2800mAh battery, the set includes a 10V / 0.5A power adapter |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 131 x 61 x 35 |
| Výrobca / Značka: | Baofeng |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





