- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Stojany
- REGÁLOVÝ RÁM STR19-2U-B STALFLEX
REGÁLOVÝ RÁM STR19-2U-B STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
REGÁLOVÝ RÁM STR19-2U-B STALFLEXSkladom22,19 EUR18,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Stojan umožňuje montáž zariadení v krytoch Rack 19"; Vnútorná výška: 2 U ; Vnútorná šírka: 19 " ; Vonkajšia výška: 186 mm ; Počet líšt: 2 ; Farba: Čierny ;
| Vnútorná výška: | 2 U |
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vonkajšia výška: | 186 mm |
| Počet líšt: | 2 |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 500 x 353 x 186 mm |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




