- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- REPRODUKTOR DS-QAZ0110G1-S 10 W Hikvision
REPRODUKTOR DS-QAZ0110G1-S 10 W Hikvision
- Kompletné špecifikácie
REPRODUKTOR DS-QAZ0110G1-S 10 W HikvisionSkladom164,44 EUR133,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 100 Hz ... 20 kHz ; Hladina intenzity zvuku: 98 dB SPL ;
| Menovitý výkon: | 10 W |
| Šírka pásma: | 100 Hz ... 20 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 90 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | 98 dB SPL |
| Audio vstup: | 1 ks. automatické pružinové svorky |
| Kryt: | Drevo |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.900 kg |
| Rozmery: | 180.6 x 156 x 280 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327400090 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




