- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- ROUTER 4G LTE MESH LT700 OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps + 300 Mbps CUDY
ROUTER 4G LTE MESH LT700 OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps + 300 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER 4G LTE MESH LT700 OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps + 300 Mbps CUDYSkladom158,46 EUR128,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 867 Mbps + 300 Mbps, LTE : 300 Mbps / 50 Mbps ; Zásuvka SIM: 1 x nano SIM ; Napájanie: PoE (802.3af/at), Passive PoE : 24 V DC ... 57 V DC ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 4G LTE |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps - LAN / WAN / PoE IN |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| LED indikátory: | Power, INTERNET, Ethernet, 2.4 GHz, 5 GHz, LTE |
| Zásuvka SIM: | 1 x nano SIM |
| Ochrany: | WPA/WPA2/WPA3 |
| Update firmware: | ![]() |
| Rozhranie správy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | , |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 100 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Rozmery: | 240 x 100 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







