- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER AX15M Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 1201 Mbps DAHUA
ROUTER AX15M Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 1201 Mbps DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ROUTER AX15M Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 1201 Mbps DAHUASkladom33,18 EUR26,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO ; Štandardy: 802.11n/g/b @ 2.4 GHz, IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz ; Prevádzkové režimy: Router ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO |
| Štandardy: | 802.11n/g/b @ 2.4 GHz , IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 1201 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 2 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | WPS, 5 GHz, 2.4 GHz, LAN, INTERNET, Power |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-AES, WPA/WPA2-PSK, WPA2/WPA3-AES |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač ; aplikácia WiLynk |
| Prevádzkové režimy: | Router |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm ± 2 dBm |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 215 x 119 x 173 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






