- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER HR12F 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps IMOU
ROUTER HR12F 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps IMOU
- Kompletné špecifikácie
ROUTER HR12F 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps IMOUSkladom29,54 EUR24,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz ; Prevádzkové režimy: Router, Access Point, Range Extender ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prevádzkové režimy: | Router, Access Point, Range Extender |
| Napájanie: | 12 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.237 kg |
| Rozmery: | 235 x 145 x 174 mm |
| Výrobca / Značka: | IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





