- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 RUTX09 Dual SIM Teltonika
ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 RUTX09 Dual SIM Teltonika
- Kompletné špecifikácie
ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 RUTX09 Dual SIM TeltonikaSkladom422,84 EUR343,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: LTE / GSM : 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2690 MHz, GNSS : 1575.42 ... 1602 MHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa 4G LTE, 1 x Všesmerová anténa GNSS ; Štandardy: LTE Cat. 6, 3G WCDMA, GNSS : GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS ; Slot SIM karty: 2 x Mini SIM – 2FF ; Port USB: USB 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí, 1 digitálne vstupy/výstupy ;
| Rozsah frekvencie: | LTE / GSM : GNSS : |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | LTE : 300 / 42 Mbps (4G / 3G) |
| Porty LAN: | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Výkon vysielača: | ≤ 23 dBm @ 4G+ LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA |
| LED indikátory: | |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 2 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | USB 2.0 |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Rozmery: | 115 x 103 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






