- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyROUTER VPN R700 CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER VPN R700 CUDYSkladom49,61 EUR40,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x ; Porty zariadenia: 1 x LAN, 1 x WAN, 3 x LAN/WAN ; Vybrané vlastnosti: Siete VPN: PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPSec, Zerotier ;
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Porty zariadenia: | |
| LED indikátory: | Power, System, WAN ( Link/Act ), LAN ( Link/Act ) |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.273 kg |
| Rozmery: | 119 x 85 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





