- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER WR1300S Wi-Fi 5 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps CUDY
ROUTER WR1300S Wi-Fi 5 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER WR1300S Wi-Fi 5 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 867 Mbps CUDYSkladom40,85 EUR33,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps + 867 Mbps ; Porty LAN: 4 x 10/100/1000 Mbps - LAN 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN ; Rozhranie správy: WWW prehliadač, Mobilná aplikácia ; Prevádzkové režimy: Router, Access Point, Range Extender, WISP ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| Porty LAN: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, Mobilná aplikácia |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 183.3 x 109 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




