- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Boxy na náradie a organizéry
- SADA ORGANIZÉROV KSQS3 2 KS. Kistenberg
SADA ORGANIZÉROV KSQS3 2 KS. Kistenberg
- Kompletné špecifikácie
SADA ORGANIZÉROV KSQS3 2 KS. KistenbergSkladom7,71 EUR6,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Priehľadný ; Vybrané vlastnosti: 10 vyberateľných priehradiek, ; Vonkajšie rozmery: 355 x 230 x 41 mm (samostatný prvok) ; Vnútorné rozmery: 350 x 218 x 39 mm (samostatný prvok) ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Určenie: | Uloženie drobného náradia, skrutiek a príslušenstva |
| Materiál prevedenia: | Plast - Polypropylén |
| Farba: | Priehľadný |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.274 kg (samostatný prvok) |
| Vonkajšie rozmery: | 355 x 230 x 41 mm (samostatný prvok) |
| Vnútorné rozmery: | 350 x 218 x 39 mm (samostatný prvok) |
| Výrobca / Značka: | Kistenberg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





