- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Merač úrovne TV/SAT signálu
- SATELITNÝ MERAČ S-22 DVB-S/S2/S2X Spacetronik
SATELITNÝ MERAČ S-22 DVB-S/S2/S2X Spacetronik
- Kompletné špecifikácie
SATELITNÝ MERAČ S-22 DVB-S/S2/S2X SpacetronikSkladom98,31 EUR79,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 / DVB-S2X ; Úroveň signálu: -25 ... -65 dBm ;
| Výstup a vstup: | 1 ks. Zásuvka F, 1 ks. micro USB, 1 ks. Zásuvka 2.1/5.5 mm |
| Displej: | 2.4 " TFT LCD |
| Rozsah frekvencie: | 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 / DVB-S2X |
| Úroveň signálu: | -25 ... -65 dBm |
| Napájanie prevodníku: | 13 / 18 V, 350 mA |
| Prepínanie medzi pásmami: | 0 / 22 kHz |
| DiSEqC: | Podpora systémov DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, USALS |
| Napájanie antény: | ![]() |
| Test video signálu: | ![]() |
| Programovanie a upgrade firmware: | cez port micro USB |
| Napájanie z batérie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 164 x 93 x 42 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, nemčina, portugalčina, ruština |
| Výrobca / Značka: | Spacetronik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





