SET OF 4 SMART LED LIGHTING CONTROLLERS ATLO-SW-TUYA-4 Wi-Fi, ZigBee, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie

SET OF 4 SMART LED LIGHTING CONTROLLERS ATLO-SW-TUYA-4 Wi-Fi, ZigBee, Tuya Smart
Skladom
54,22 EUR
44,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Set of 4 ATLO-SW-TUYA-4 controllers together with the ATLO-GT2-TUYA ZigBee, Bluetooth 5.0 gateway, allows you to control LED lighting wirelessly via an application or via a connected button;
Inteligentný ovládač osvetlenia LED:
| Použitie: | zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet kanálov: | 1 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 250 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n Bluetooth |
| Dosah rádiovej komunikácie: | < 100 m (otvorený priestor) |
| Podpora mobilných telefónov: | Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Vybrané vlastnosti: | Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom , Tuya Smart : harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie , |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 43 x 39 x 22 mm |
Brána WiFi, Zigbee:
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Sieťové rozhranie: | WiFi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, ZigBee Bluetooth 5.0 |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - cez port USB-C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 60 x 60 x 14 mm |
Diaľkový ovládač:
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Komunikácia: | ZigBee 3.0 |
| Spotreba prúdu: | 10 µA (režim Standby) |
| Batéria: | A23 / LR23A 12V (súčasťou balenia) |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 90 % (bez kondenzácie) |
| Hlavné vlastnosti: | 4 Programovateľné tlačidlá, Vytváranie inteligentných scén, Každému tlačidlu možno priradiť akcie: jedno kliknutie, dvojité kliknutie, dlhé stlačenie LED indikácia Konfigurácia prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie harmonogram, vzdialený prístup, Praktický nástenný držiak je súčasťou dodávky |
| Podpora mobilných telefónov: | Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 110 x 37 x 15 mm |
Všeobecné informácie:
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách