SET OF SMART THERMOSTATIC HEADS WITH TEMPERATURE SENSORS ATLO-TH-TUYA-4 ZigBee, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie

SET OF SMART THERMOSTATIC HEADS WITH TEMPERATURE SENSORS ATLO-TH-TUYA-4 ZigBee, Tuya Smart
Skladom
178,19 EUR
144,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Set of 4 smart thermostatic heads with 4 temperature sensors and ZigBee gateway;
Použitie: ovládacia hlavica ventilu radiátora ;
Napájanie: 2 x batéria 1.5 V LR6 (AA) ;
Vybrané vlastnosti: Polohu ventila je možné ručne zmeniť, harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, LED obrazovka ;
Inteligentná termostatická hlavica:
| Model: | ATLO-TH2-TUYA |
| Použitie: | ovládacia hlavica ventilu radiátora |
| Napájanie: | 2 x batéria 1.5 V LR6 (AA) |
| Rozsah meraní: | 0 °C ... 60 °C |
| Presnosť merania: | ± 1 °C |
| Ručné nastavenie teploty: | 5 °C ... 35 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Polohu ventila je možné ručne zmeniť, harmonogram, časovač, Vytváranie scenárov podľa rôznych udalostí, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, Teplotný snímač : Termistor NTC LED obrazovka LED indikácia Znižuje vykurovanie v prípade otvorenia okna Prevencia hromadenia kalu Child Lock – ochrana zariadenia pred deťmi Časový režim Funkcia proti zamrznutiu Signalizácia poruchy Poplach vybitej batérie |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| Rozmery: | Ø 55 x 95 mm |
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR TEPLOTY:
| Model: | ATLO-THD2-TUYA |
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | Teplota / relatívna vlhkosť |
| Rozsah meraní: | -10 °C ... 55 °C |
| Meranie vlhkosti: | 0 % ... 99 % |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie Tuya Smart |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 95 µA - Pohotovostný režim ≤ 135 mA - Poplachová signalizácia |
| Vybrané vlastnosti: | Digitálny senzor Dva nastaviteľné prahy teploty (horný a dolný) Dva programovateľné prahy vlhkosti (horný a dolný) Možnosť voľby jednotky merania: °C / °F Graf histórie teploty a vlhkosti: denný, mesačný, ročný Poplach vybitej batérie ≤ 2.4 V Montáž do steny |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 70 x 25 x 20 mm |
Brána WiFi, Zigbee:
| Model: | ATLO-GT1-TUYA |
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Sieťové rozhranie: | WiFi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, ZigBee |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A - cez port USB-C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 60 x 60 x 14 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách