- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-511
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-511
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-511Skladom46,59 EUR37,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 6 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Vybrané vlastnosti: 2000 indexovaných užívateľov ; Kryt: Kovová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 6 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 55 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -45 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP40 |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 77 x 110 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






