- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-855-V2 Wi-Fi
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-855-V2 Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ATLO-KRM-855-V2 Wi-FiSkladom48,04 EUR39,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Komunikácia: Wiegand 26, Wiegand 34 ; Vybrané vlastnosti: 2000 indexovaných užívateľov Zabudovaný modul Wi-Fi ; Kryt: Plastová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Počet výstupov relé: | 1 ks. |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Napájanie: | 12 V - 24 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 60 mA |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | ≤ 3 A / 12 V |
| Komunikácia: | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 59 x 145 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






