- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T807EBFWX-QRE1 Hikvision
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T807EBFWX-QRE1 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T807EBFWX-QRE1 HikvisionNie je skladom330,20 EUR268,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Zabudovaná čítačka papilárnych línií; Čítačka kódov QR; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 34/26, RS-485, Port Ethernet 10/100 Mb/s, Modul Wi-Fi, Modul Bluetooth ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1 ks. NO/NC, História 150000 udalostí, Pamäť 5000 vzorov papilárnych línií, Identifikácia: odtlačok prsta a/alebo RFID a/alebo PIN, Možnosť otvorenia brány kódom QR, Identifikácia pomocou zariadenia bluetooth s aplikáciou HikCentral Access Control, Výstup alarmu, Vstupy alarmu : 2 ks. ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Čítačka kódov QR: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | 1 A |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 172 x 76 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302922287 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






