- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- SMEROVÁ ANTÉNA CDMA-5/400-470/FME
SMEROVÁ ANTÉNA CDMA-5/400-470/FME
- Kompletné špecifikácie
SMEROVÁ ANTÉNA CDMA-5/400-470/FMESkladom21,94 EUR17,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 400 ... 470 MHz ; Konektor: FME Zásuvka ; Zosilenie : max. 6 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 5 m ;
| Rozsah frekvencie: | 400 ... 470 MHz |
| Konektor: | FME Zásuvka |
| Zosilenie : | max. 6 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 570 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




